Grožis

AMWAY yra pasaulinė odos priežiūros ir makiažo kosmetikos lyderė, kuri nustato mokslo kryptį ir standartus odos priežiūros pasaulyje. Visada atsižvelgdama į naujausias tendencijas, Amway kuria madingus aukštos kokybės grožio produktus, kad pateiktų individualius sprendimus.

Tikime, kad kiekvienos moters individualus grožis yra meno kūrinys. Prekės ženklas Artistry™ aistringai siekia suteikti visoms moterims galimybę atrasti, turėti savo unikalų grožį ir mėgautis juo.

Manome, kad grožis nėra vienas sprendimas visiems – jis turi būti pritaikytas pagal jūsų poreikius ir gyvenimo būdą. Todėl mes jums ne tik parduodame produktus, bet ir padedame suprasti jūsų odos poreikius ir jums tinkamiausias spalvas, kad sukurtume individualiai pritaikytą sprendimą.

Mūsų mokslininkai yra visų pagrindinių odos tyrimų sričių ekspertai – nuo odos fiziologijos iki toksikologijos, botanikos iki biochemijos. Dėl šios priežasties į sveiką grožį žiūrime kompleksiškai. Mes didžiuojamės galėdami pasakyti, kad ne tik cituojame mokslinius straipsnius, bet ir rašome mokslinius straipsnius. Per daugelį metų mūsų novatoriškas darbas grožio srityje buvo pripažintas daugiau nei 200 patentų visame pasaulyje.

Šaltinis amway-lithuania.com

Kaip pirkti

Pateikiame mūsų mėgstamiausių produktų penketuką:

Artistry Skin Nutrition™ stangrinamasis itin pakeliantis kremas 

Stangrina suglebusią odą, sumažina linijų, gilių raukšlių, mimikos raukšlių ir odos spalvos pasikeitimą.

Atnaujinantis putojantis valiklis Artistry Skin Nutrition™

Šios sodrios kreminės putos ne tik nuvalo, bet ir atgaivina odą. Jos greitai ir švelniai nuo odos pašalina purvą, makiažo likučius, teršalus ir kitus nešvarumus.

Blakstienas storinantis tušas „trys viename“ Gotham Black Artistry Studio

Artistry Studio™ NYC leidimo Blakstienas storinantis tušas „trys viename“ leidžia akimirksniu sukurti pritaikytą blakstienų išvaizdą. Pritaikykite, padidindami, atskirdami ir pakeldami blakstienas.
Tai Jums patiks…
Padidinkite blakstienas tarsi pamojus burtų lazdele. Lengvai naudojamas sukamasis teptukas sumaniai sukurtas taip, kad jūs galėtumėte pasirinkti norimą efektą, nesvarbu, ar jis subtilus ir neryškus, ar drąsus ir dramatiškas. Su šiuo „trys viename“ tušu padėtį kontroliuojate Jūs.

Drėkinamasis kremas Essentials by ARTISTRY™ 

Tirštas drėkiklis, skirtas sausai odai, kuris drėkina nesuteikdamas riebumo pojūčio.

Dermasonic prietaisas ARTISTRY™

ARTISTRY™ Dermasonic giliai valo poras pasitelkdamas 30,000 Hz ultragarsines vibracijas, o Derma Ion Galvanic įmasažuoja odos priežiūros priemones giliai į odą. Ultrasonic blade sukelia ultragarsines vibracijas ir taip sukuria povandeninius burbuliukus, kurie įsiskverbia giliai į odą ir išvalo inkštirus, makiažo likučius bei nešvarumus.